Diskusia

Choď na stranu 1Choď na stranu 0123Choď na stranu 2Choď na stranu 3
Vlado
Moderátor
Príspevkov: 1230
Povinné očkovanie má aj celospoločensky ochranný aj solidárny účinok na všetkých, zároveň spoločnou ochranou pomáhame chrániť tých, ktorým by bolo očkovanie kontraindikované a nemôžu ho dostať ... to je asi aj názor ľudi čo majú s vírusom denne do činenia. Ale čo človek počuje z úst ľudí, ktorí nemocnicu v tejto dobe ani nevideli ... je pre mňa šokujúce
:blink:

a to nehovorim, čo človek môže čítať na sociálnych mediach...
:scared:

Sme solidárni?
22.01.2021 19:38
janaka
Príspevkov: 5969
vzdy sa najdu ludia, co nepouzivaju zdravy rozum, ale veria konspiracnym mediam a este si namyslaju, ze maju vlastny nazor:blink: .Tiez jednu taku osobu poznam (slov. obcianka), a vravi, ze Covid 19 bol pripraveny uz v. 2014 ci co, proste nezmysly. Jedno maju tieto "osoby" spolocne: volili by znovu Smer, alebo aspon Ha ra bi na alebo Kotleby:thumbdown:
A tito isti ludia vravia, ze sa zaockovat nedaju,lebo ockovanie = cipovanie:lol:
Ved aj nas mirecek veri konspiracnym teoriam:O
22.01.2021 21:59
karla23
Príspevkov: 1304
Janaka a kde mas istotu ty a tebe podobny ze to cin kŕmi meanstrem ludi je pravda? Ty vidis do pozadia tajných služieb v Cine ci Usa? Praveze najvecie nebezpečenstvo pre spolocnost su lzdia ako Ty ktori veria vsetkemu co čítajú v denniku n ci sme a podobnych boľševických pardon progresívnych kecov a nezmyslov....ti ktorych ohovaras ze čítajú alternativu ty su natom lepsie ako ty lebo ty pochybujú otom co pise meanstrem...ty jednoducho veris tomu co citas ...nerozmýšľal...a este sa mas za uvedomelu...ja nehovorim ze zem a vek ma vo vsetkom pravdu mýlia sa tiez no nieje tam taka bolševická cenzúra ako v meanstreme ktory vlastnia oligarchovia...ockovanie nato uz zomrelo dost ludi teraz v Norsku dochodcovia ktory sa dali na covid zaockovat...to nevravim o ludoch ktory po ockovani ostali na trvalo postihnutý...toto ta ale nezaujima...budte bez obav...eu nas vsetkych donuti ockovat...eu povie nebudete moc cestovat v ramci eu bez očkovania..nebudete moc chodit do hotelov restauracii ak sa nwpreukazete preukazom na ockovanie ...tak nas eu donuti ....a ja kazy sa budeme musiet ockovat...eu je jedna bolševická banda nic ine...covid je tu ale kazdy ma iby priebeh ...stejne je to otom Aku silnu imunitu clovek ma ...neboj janaka vpichnu kazdemu vakcínu ...mozes byt kludna.
23.01.2021 09:33
2Jana2
Príspevkov: 493
Toto som dostala od emigrantov z Australie, ktorí su zapalení pre sucastnu vladu, podobne hluposti dostavam od ludi voliacich na SK od prava do lava, v Cechach tak isto, cize spajat to s tym, kto koho voli, ze jedni su ti chytri a druhi su hlupaci, sa mi zda pritiahnute za vlasy.

Ja presviedcam dokola spochybnovacov ockovania, vcera ''volica'' Sme rodina, predtym Smeraka a SAS, cize celeho politickeho spektra o tom, ze to je jedina rozumna cesta, ako sa z toho dostat. Prekvapuje ma to spochybnovanie u ludi aj zcestovanych, ktori nerozmyslali o tom, ci ano, alebo nie, ked sme potrebovali zaockovat pri ceste do Afriky. Brali sme to za samozrejmost. Musim im to pripominat a zda sa, ze to zabera.

Koho volia spochybnovaci ockovania v Rakusku ? Je to tiez take jednoznacne ? :confused:

https://player.d.tube/btfs/QmeyYEAL1UruuxD8c4JBg71FP5VQhtZrAbddwf4ZT5fqUz
23.01.2021 10:15
terezia13
Príspevkov: 1256
Ja som bola zaočkovaná v stredu, cítim sa fajn :)
23.01.2021 14:19
janaka
iconkarla23:
Janaka a kde mas istotu ty a tebe podobny ze to cin kŕmi meanstrem ludi je pravda? Ty vidis do pozadia tajných služieb v Cine ci Usa? Praveze najvecie nebezpečenstvo pre spolocnost su lzdia ako Ty ktori veria vsetkemu co čítajú v denniku n ci sme a podobnych boľševických pardon progresívnych kecov a nezmyslov....ti ktorych ohovaras ze čítajú alternativu ty su natom lepsie ako ty lebo ty pochybujú otom co pise meanstrem...ty jednoducho veris tomu co citas ...nerozmýšľal...a este sa mas za uvedomelu...ja nehovorim ze zem a vek ma vo vsetkom pravdu mýlia sa tiez no nieje tam taka bolševická cenzúra ako v meanstreme ktory vlastnia oligarchovia...ockovanie nato uz zomrelo dost ludi teraz v Norsku dochodcovia ktory sa dali na covid zaockovat...to nevravim o ludoch ktory po ockovani ostali na trvalo postihnutý...toto ta ale nezaujima...budte bez obav...eu nas vsetkych donuti ockovat...eu povie nebudete moc cestovat v ramci eu bez očkovania..nebudete moc chodit do hotelov restauracii ak sa nwpreukazete preukazom na ockovanie ...tak nas eu donuti ....a ja kazy sa budeme musiet ockovat...eu je jedna bolševická banda nic ine...covid je tu ale kazdy ma iby priebeh ...stejne je to otom Aku silnu imunitu clovek ma ...neboj janaka vpichnu kazdemu vakcínu ...mozes byt kludna.[/q[/b]uote]
Mirko, ja som kludna, prave preto, ze mi tu vakcinu vpichnu:P a ostatne tvoje blaboly komentovat nemienim, skoda casu:thumbdown:
23.01.2021 14:28
pitu47
Príspevkov: 11874
iconterezia13:
Ja som bola zaočkovaná v stredu, cítim sa fajn :)

:thumbup:
23.01.2021 15:39
pitu47
iconjanaka:

Mirko, ja som kludna, prave preto, ze mi tu vakcinu vpichnu:P

Janake, takže si pripravená na vpich ;) :lol: :love:
23.01.2021 15:41
janaka
iconpitu47:
iconjanaka:

Mirko, ja som kludna, prave preto, ze mi tu vakcinu vpichnu:P

Janake, takže si pripravená na vpich ;) :lol: :love:

ze vahas:blush: :love: :rolleyes: to vies,chcem uz niekam konecne letiet a aj hotely to budu vyzadovat (bolsevici:w00t: )
a Mirko, nezaockovany, pojde domov na Slovensko z Mnichova asi peso;)
23.01.2021 17:16
karla23
Janaka donutia aj mna bolsevici z Bruselu zaockovat sa...tiez potrebujem cestovat atd ...kazdeho eu donuti zaockovat sa
23.01.2021 17:26
janaka
kazdeho nie B)
23.01.2021 17:29
terezia13
Príspevkov: 1256
iconVlado:
Povinné očkovanie má aj celospoločensky ochranný aj solidárny účinok na všetkých, zároveň spoločnou ochranou pomáhame chrániť tých, ktorým by bolo očkovanie kontraindikované a nemôžu ho dostať ... to je asi aj názor ľudi čo majú s vírusom denne do činenia. Ale čo človek počuje z úst ľudí, ktorí nemocnicu v tejto dobe ani nevideli ... je pre mňa šokujúce
:blink:

a to nehovorim, čo človek môže čítať na sociálnych mediach...
:scared:

Sme solidárni?

Medzinárodný bestseller Rutgera Bregmana Ľudskosť: Optimistická história človeka ponúka nový pohľad na uplynulých 200 000 rokov ľudských dejín a snaží sa dokázať, že sme od prírody prívetiví, že sme zameraní viac na spoluprácu ako na konkurenciu a že sme náchylní si navzájom skôr dôverovať než neveriť. Keď si o ľuďoch myslíme to najhoršie, to najhoršie sa v našej politike a ekonomike napokon aj prejaví. Ak však uveríme, že v ľuďoch sú prívetivosť a altruizmus hlboko zakorenené, položíme tým základy pre ozajstné zmeny v spoločnosti.
Bolo by treba precitať.
My sme optimisti :-) V buducnosti bude internet podliehat viac kontrole a Hoaxy a nepravdy nebudu v takom mnozstve.
23.01.2021 18:54
karla23
https://www.youtube.com/watch?v=rRKgpwhVNfk

starej fotr zase porovnava kvalitu potravin cesko a nemecko...
23.01.2021 19:25
karla23
https://www.youtube.com/watch?v=QOLRw8ZkQg0

Číšník z Karviné - v Americe milionářem | Práce bytového designéra v Americe
23.01.2021 19:46
pitu47
iconkarla23:
bolsevici z Bruselu

:lol: :lol: :lol: ďalšia skvelá mirečkova perla :lol: :lol: :lol:
24.01.2021 11:32