Diskusia

Choď na stranu 1Choď na stranu 1123Choď na stranu 3Choď na stranu 3
pitu47
Príspevkov: 11874
iconterezia13:

My sme optimisti :-) V buducnosti bude internet podliehat viac kontrole a Hoaxy a nepravdy nebudu v takom mnozstve.
tak to nám zablokujú mirka :confused:
24.01.2021 11:33
janaka
Príspevkov: 5969
iconpitu47:
iconterezia13:

My sme optimisti :-) V buducnosti bude internet podliehat viac kontrole a Hoaxy a nepravdy nebudu v takom mnozstve.
tak to nám zablokujú mirka :confused:

myslis, ze aj papagajov budu blokovat?:-/ :lol:
24.01.2021 12:43
Vlado
Moderátor
Príspevkov: 1230
iconterezia13:
Ja som bola zaočkovaná v stredu, cítim sa fajn :)

Super ...
:thumbup:

ale ten chip co ti dali ide bez baterky?
:lol:
24.01.2021 23:47
Vlado
Moderátor
iconkarla23:
Janaka donutia aj mna bolsevici z Bruselu zaockovat sa...tiez potrebujem cestovat atd ...kazdeho eu donuti zaockovat sa

Mirec, prosim ta kde si stretol v Brusel Bolsevika? Ty vymreli 10 dni po strele Aurory, alebo boli v dalsich par rokoch popraveni Stalinom...
24.01.2021 23:50
karla23
Príspevkov: 1304
Vlado to co sedi v eu v Brusely je myslenim bolsevikom...tiludia nic nerobia pre zlepsenie ludi..len obmedzuju ..nariaduju zakazuju...Nemecko je toho prikladom ako najsilnejsia ekonomika...dnes je demokrat myslenim prezleceny bolsevikom....neviem ci vies, ale ked si pozries historicke dokumenty o pade Hitlera...a tretej rise...Martin Boorman nacista ktory bol vysoko spolu s dalsimi v spolupraci s najbohatsimi nemeckymi rodinami vnemecku....priemyselnici..majitelia najvecich fabrik...autoindustrie atd...sa rozhodli ze europu ked nemozu dobit vojensky dobiju ju ekonomicky....a dnes staty ako slovensko susucastou ekonomickej okupacie zapade....to znamena zapadne banky a firmi si urobili z nas klondajk...nam neostava nic a zisky idu spat do ich krajin...v pdoobe dividend atd....cize myslienke Martina Boormana verim...dokazat sa o neda...no je tu silne podozrenie....snad neverite ze eu vladne...eu su len firgurky ktore pracuju pre najbohatsie rody a ludi na svete...su to velmidobre zaplateni pesiaci kolaboranti....ktori dali ludom iluziu slobodu....mozte zit pracovat cestovat kde chcete...netreba vam nic...atd...ludia ocareny tymto..a v skutocnosi dostali iluziu slobody...ale to nieje zadarmo...pekne posleme do vasich krajin...nase banky firmi atd...eu je vysoko sofistikovany podvod.
25.01.2021 08:42
karla23
Vlado ten cip nemusi byt cip ako taky....to moze byt covid pas..ci zertifikat....eu povie...nedas sa zaockovat..nebudes moct cestovat...ubytovat sa v ramci eu a sveta...nebudes moct byt zamestnany vo firmach...atd obmedzenia...cize donutia kazdeho sa zaockovat.
25.01.2021 08:44
2Jana2
Príspevkov: 493
iconkarla23:
...cize donutia kazdeho sa zaockovat.

Ty si nebol este nikdy zaockovany ? Tvoji rodicia neboli "donuteni" ta ockovat v detstve proti nejakym chorobam ? Mas z toho nejake nasledky ? Nieco mas, ale to nebude zo zaockovania ;)
25.01.2021 09:45
karla23
Jana v Nemecku som sa dal zaockovat proti tetanu...mne by ani mozno tak nevadilo ockovanie no ked clovek si naštudoval Kolko deti dospelých po ockovani malo trvale nasledky to odrádza...Ved to je chemia...clovek by sa mal snazit si budovat silnu imunitu pocas zivota...len vysvetli to ludom co jedia len maso klobásy atd ze co je jablko ci zelenina...ja niesom za extrem...ze len zeleninu ovocie a ziadne maso .ma to byt vyvazene...spytaj sa slovakov Kolki raz do roka idu ma zahnreinigung ..a kontrola zubov..zraku atd...na sk je vela rakoviny...pricina stres nekvalitne potraviny...alkohol ...cigarety...ziadna údržba tela...ale stavat velke domy paláce kupovat na dlhy auta aby sa ukazali to hej...
25.01.2021 10:25
karla23
Jana bol som ockovany v detstve...nastastie som ztoho nemal ziadne trvale nasledky.
25.01.2021 10:27
Vlado
Moderátor
iconkarla23:
Jana bol som ockovany v detstve...nastastie som ztoho nemal ziadne trvale nasledky.

aha takze ty nemas dosledky ale si proti tomu!?

...a vobec si sa nezamyslel nad tym, ze ockovanim niektore choroby zmizli. Potom pridu taky mudrci a povedia - naco sa budem ockovat prpti mumps atd, ano - teraz nie je problem, tak to nerobia. Potom to niekto donesie z Afriky a naraz je to tu a cuduj sa svetu dostanu to aj ine deti, alebo dospeli .. a naraz zomieraju ludia.
25.01.2021 14:30
karla23
Vlado ja naozaj nemozem za vsetko nestastie sveta,,,,,:confused: :confused: :cry: :cry:
25.01.2021 14:31
karla23
Vlado ked by sa preukazalo, ze vakciny nemaju ziadne vedlajsie ucinky...tak ok...:)
25.01.2021 14:33
2Jana2
Príspevkov: 493
iconkarla23:
Vlado ked by sa preukazalo, ze vakciny nemaju ziadne vedlajsie ucinky...tak ok...:)

Boze, boze:blink: ty si uzival niekedy nejake lieky ? Cital si niekedy pribalovy letak nejakych liekov ? Toto si nastuduj, kym napises podobnu absurditu :thumbdown:
25.01.2021 15:09
janaka
Príspevkov: 5969
iconkarla23:

a si si uplne isty?:-/ :sneaky: /myslim tymi nasledkami/
25.01.2021 16:04
karla23
:w00t: :w00t: :w00t: tetušky Neblaznite...pohoda dzez ...
25.01.2021 16:10

Choď na stranu 1Choď na stranu 1123Choď na stranu 3Choď na stranu 3