Diskusia

Choď na stranu 1Choď na stranu 112345Choď na stranu 3Choď na stranu 5
abervienna
Príspevkov: 522
iconCitovať:
www.easybank.at
som klientom uz par rokov, spokojnost, pozri si podmienky

len by ma zaujimalo kolko filialiek ma tato banka.
kondicie ma sice dobre- aspon tie ktorymi lakaju novych zakaznikov :D

lenze kedze je relativne nova banka ma zrejme aj dost nevyhod.
zrejme aj nedostatok zastupitelstiev a pod.

prosim ta napis viac z tvojich skusenost ohladom tejto banky.

na ich webe som nenasla ziaden zoznam filialiek.
01.02.2008 10:41
Vlado
Príspevkov: 1230
EasyBank ja tvz Direkt Bank, tj ziadne filialky zeiadne terminy s vlastnym Betreuerom. Kommunikuje sa cez internet a cez Call Center. Patri k BAWAG, tam treba aj doniest doklady k identifikacii.
01.02.2008 12:47
abervienna
iconCitovať:
EasyBank ja tvz Direkt Bank, tj ziadne filialky zeiadne terminy s vlastnym Betreuerom. Kommunikuje sa cez internet a cez Call Center. Patri k BAWAG, tam treba aj doniest doklady k identifikacii.

aha, vdaka za cenne info ;)

ma este niekto osobne skusenosti ?
01.02.2008 12:52
martinw
Príspevkov: 1946
mam erste bank uz 3 roky a i vetsina znamych, vsetci su spokojny. tiez som zivnostnik. poplatky su myslim 9 euro na 3 mesiace, ako normalne lohn konto si zahlas. po 3 mesiacoch ti dovolia i debet,mozem st 2500 do minusu a 300 do minusu na reditnej karte. staci ked par mesiacov pravidelne vkladas, i ked to potom hned vyberies :)
01.02.2008 13:01
martinw
a v erste bank asi ako jedninej vyberas na sk v bankomatoch slovenskej sportelne bez poplatokou a za super kurz. velmi dobry internet banking maju. + ked mas tam konto a za kazdeho noveho cloveka co dovedies ze si tam zalozi konto dostavas 1g zlatu tehlicku 999karatoveho zlata :)
01.02.2008 13:14
Vlado
Príspevkov: 1230
iconCitovať:
1g zlatu tehlicku 999karatoveho zlata

to s tymi karatmi si trochu presvihol...
01.02.2008 13:28
abervienna
iconCitovať:
a v erste bank asi ako jedninej vyberas na sk v bankomatoch slovenskej sportelne bez poplatokou a za super kurz. velmi dobry internet banking maju. + ked mas tam konto a za kazdeho noveho cloveka co dovedies ze si tam zalozi konto dostavas 1g zlatu tehlicku 999karatoveho zlata :)

bankomatovu kartu mam od BaCa ,a ked vyberam v zahranici ,jediny poplatok ,ktory platim je zmenaren .
Je to vyhodnejsie ako ked by som si menila niekde na Sk peniaze
01.02.2008 13:32
martinw
icon"Vlado":
iconCitovať:

to s tymi karatmi si trochu presvihol...[/quote
ano je to 999,9 najcistejsie zlato. take tehlicky sa pouzivaju na trhoch financnych,len maju 1000gr.
01.02.2008 13:32
martinw
iconCitovať:
iconCitovať:

bankomatovu kartu mam od BaCa ,a ked vyberam v zahranici ,jediny poplatok ,ktory platim je zmenaren .

ibaze s kartou z erste neplatis nic,ani tu zmenaren. na sk ked vyberas je to uplne bez poplatkou a vzdy najlepsi kurz. teda len v bankomatoch slovenskej sporitelne a v jej pobockach. vyberame priamo koruny.
01.02.2008 13:35
abervienna
iconCitovať:
iconCitovať:
iconCitovať:

ibaze s kartou z erste neplatis nic,ani tu zmenaren. na sk ked vyberas je to uplne bez poplatkou a vzdy najlepsi kurz. teda len v bankomatoch slovenskej sporitelne a v jej pobockach. vyberame priamo koruny.

absolutne nic :shock:
teda ja som sice strasne malo platila- len par drobnych
ale nic je lepsie :D
:P

ale plati to len na automaty slov.sporitelne? nic ine?
na inych si to asi vykompenzuju :D

no asi ostanem pri BaCa- sice platim, ale vsade rovnako, rovnako malo.

By ma zaujimalo ako je to s easy-bank
01.02.2008 13:38
pe3k
Príspevkov: 166
s tou Erste mozem potvrdit, neplati sa za vyber z bankomatu SlSp nic a prepocitava sa to stredovym kurzom, cize je to najvyhodnejsie, ako zamenit peniaze.
01.02.2008 13:54
djivan
Príspevkov: 912
icon"martinw":
iconCitovať:
iconCitovať:

ano je to 999,9 najcistejsie zlato. take tehlicky sa pouzivaju na trhoch financnych,len maju 1000gr.[/quote]

:shock: odborník na zlato? :shock: :shock: :shock:
01.02.2008 23:39
djivan
Príspevkov: 912
v 18 karátovom zlate sa nachádza 25% prímesí a 75% čistého zlata. čisté zlato je ale mäkké a nedá sa odlievať do tehličiek, takže asi tak :)
01.02.2008 23:46
zsusza
Príspevkov: 3654
Mne sa paci celkom Erste Bank zatial, bola to jedina banka co "nekrakala" ze som cudzinka a nemam pobyt v Rakusku. Proste zalozili ucet a je to... V ostatnych bankach ma povazovali za devizoveho cudzinca, dokonca mi v jednej banke povedali ze ich konta su pre mna pridrahe a ze si myslia ze nebudem mat na to aby som si u nich viedla ucet :lol: pripadala som si ako v zlom sne...
02.02.2008 11:14
martinw
icon"djivan":
iconCitovať:
iconCitovať:
iconCitovať:

ano je to 999,9 najcistejsie zlato. take tehlicky sa pouzivaju na trhoch financnych,len maju 1000gr.[/quote]

:shock: odborník na zlato? :shock: :shock: :shock:

nie, ale citam denne noviny. a zhodou okolnosti teraz sa o zlate hodne pise, lebo za posledny rok stupla cena zlata o 60% a vsetci ho nakupuju miesto dolarov. a bolo to tam vyfotene. skladuje sa ciste zlato, oni nepotrebuju ho mackat- bolo to tam i vyfotene , tiez na nom je 1000gr 999,9kara
02.02.2008 12:38

Choď na stranu 1Choď na stranu 112345Choď na stranu 3Choď na stranu 5